Kultura

Autorská citace #1
19.3.2015 14:48 - Gurney
Předvedu kouzlo - napíšu tenhle post, tím se tahle recenze zobrazí v boxu aktualit, lidi si jí všimnou a něco k tomu (nejspíš) napíšou :D

Jinak jsem na jednu stranu rád že jsem si zahrál Pleasure bringers, protože jsem si chtěl vyzkoušet spíš něco kde se míchá vyšetřování s akcí, ale celkově zajímavější mi přišel Dead Rock Seven. Ti Pleasure Bringers v jednu chvíli začali mít na můj vkus trochu násilně "epickou" SF zápletku, kdežto mě se líbila spíš to noirová atmosféra zpočátku, kdy byly v sázce "jen" životy pár (kromě jednoho) bezvýznamných lidí, co nikoho nezajímali. Víc už to konkretizovat pochopitelně nebudu, už tohle je to na hraně spoileru.
Autorská citace #2
19.3.2015 15:05 - Vojtěch
Já už to četl, ale nemohu posoudit, páč jsem to do ruky zatím nedostal. Ale zní to dobře.
Autorská citace #3
20.3.2015 04:33 - Naoki
Tak a dost - hned co se prestehuju tak si to koupim!
Autorská citace #4
20.3.2015 19:28 - sirien
Gurney: popravdě Tvůj estetický dojem sdílím. Chtěl jsem si ty příběhy zahrát co nejvíc tak jak byly napsané, kdybych to měl zařazovat do nějaké své kroniky, tak tu epičnost dost sesekám a udržim to v tom noir ladění až do konce.


Naoki: až potom, co se přestěhuješ? Na co čekat tak dlouho? :D
Autorská citace #5
20.3.2015 20:33 - Naoki
Dlouho? To je jenom mesic, to do te doby snad nejak preziju :D (pokud tu nebudes vydavat nove recenze a jinym zpusobem me lakat :D )
Autorská citace #6
20.3.2015 21:57 - sirien
no, k AS vyšel snad ještě jeden nebo dva adventure booky, tak bych je mohl někde splašit a zrecenzovat Ti je s věnovánim :D
Autorská citace #7
21.3.2015 08:16 - Naoki
To bych tě fakt neměl rád...
Autorská citace #8
27.3.2015 00:23 - sirien
Naoki: *muck* jak říká Alef0 :)

(Terra Nova navíc později vyšla ve sborníku dalších tří, tak jestli nestačí tak pořád mám případně co přihazovat... :p )
Autorská citace #9
17.5.2015 22:06 - sirien
Vyhrabáno na Pelgrane forums:

Pleasure Bringers maps&images - fan-tvorba obrázky a mapy k Pleasure Bringers (hotel, nějaké lokace, planeta, systém)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071264028549194 secREMOTE_IP: 18.221.85.33