Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
8.6.2010 12:11 - Blaine
... Tak ja jsem teda neznal Fruits Basket. A Black jack nebo jak se to jmenovalo a jeste jednoho. Fakt nevim co si o sobe muzu myslet....
8.6.2010 13:34 - Deathman
Black Jack sem taky nepoznal

Soul Eatera sem sice Anime nevidel ale poznal sem ho hruza :D
8.6.2010 13:36 - Deathman
Ten post nad timto sem byl ja jenom sem si nevsim ze nejsem prihlasenej

Toto je maso :)
8.6.2010 13:46 - sirien
ok... tři sem dal protože sem je viděl. Dva jsem vživotě neviděl, nevěděl že existujou a kdyby mi to někdo jen tak řek tak mu to napoprvé neuvěřim, ale když sem je tam viděl tak byli doočíbijícně jasný.
Z těch zbylejch tam byly asi dvě nebo tři o kterejch sem někdy slyšel nebo je možná i koutkem oka zahlíd na minutu běžet někde na conu.
8.6.2010 13:50 - sirien
deathman: Bohové já skutečně nikdy nepochopim, co přijde komu na cimrmanech tak zajímavýho. Nebo vtipnýho. Natož kultovního.
Jako můj humor má silnej záběr - od rasovejch vtipů po matematicko-fyzikální, od decentního humoru po hřbitovně černej, od přímého po jemné nuance, ten malej zbytek co mě nebaví aspoň vidim, co na něm komu vtipný přijde, ale cimrmani mě prostě fakt míjej za horizontem.
8.6.2010 14:48 - Shako
Sirien: Neni to jen cimrman, ale je to cela tvorba v podani Sveraka se Smoljakem - divadelni hry, film, pisne... Maji proste svuj specificky humor, svym zpusobem porad stejny, ale zaroven orginalni. Pritom to vetsinou nikoho neurazi, neni to nijak rasisticke, sproste..., naopak to mnohdy stoji na znalostech daneho tematu.
8.6.2010 14:49 - Jerson
Dva - Potter a LOTR. Víc nedám.
8.6.2010 14:51 - Merlin
Dal jsem i Naruto..i když jen proto, že jsem kdysi viděl dva díly v alkoholovém opojení při návratu z tahu
8.6.2010 14:52 - Kibic
Stejný jako jerson. Někdo by se měl nad náma zamyslet.
8.6.2010 15:04 - noir
Mě připadá ještě známej ten kluk se šipkou na hlavě - je to Airbender?
8.6.2010 15:18 - sirien
Jerson píše:
Dva - Potter a LOTR. Víc nedám.

V tom případě si ode mě nebo Sathel při první příležitosti vyžádej Avatar the last Airbander. Mám dojem že se Ti bude líbit.

noir: yep.
8.6.2010 15:52 - Jerson
Vyžádám, pokud nezapomenu.
8.6.2010 17:23 - Felouen
Blaine+Sethi: Wow, vy znáte Kuroshitsuji? Právě to společně s Black Jackem vůbec neznám, je to dobrý?

O Cowboy Beebop a Samurai Champloo jsem slyšela, ale neviděla, takže jsem je nepoznala, a Assassina jsem nějak přehlídla v tom videu. :D

Last Airbender: A kdo má Nickelodeon na satelitu, tak ho může sledovat každý den! :D V angličtině, a je to náhodou dobře udělaný dabing podle mě.
8.6.2010 17:25 - Blaine
Felouen: Cowboy Beebop nevidela?! A nestydis se?:)
Assasina jsem teda taky prehlidl? V kolikate minute je?
8.6.2010 17:31 - Felouen
Blaine: Nestydím (viděla jsem jeden díl na Animaxu kdysi), protože mi z AMVček co jsem zatím viděla nějak moc nesednul, navíc mám několik anime rozdívaných, takže než bych se k němu tak jako tak dostala...:D
Assassin je někde uprostřed, všimla jsem si ho až na napodruhé, když si to znovu pustíš tak ho už poznáš, někoho tam drží jako kdyby tančil.
8.6.2010 17:35 - Deathman
Kuroshitsuji je dobre. (Mam z neho cistu nahodu aj sadu figurek :) )
Chysta sa druha seria.
8.6.2010 17:49 - Sosáček
Felouen píše:
Last Airbender: A kdo má Nickelodeon na satelitu, tak ho může sledovat každý den! :D V angličtině, a je to náhodou dobře udělaný dabing podle mě.

To neni dabing, je to originalne americky. A vychazi to z cinanu vic jak z japoncu.
8.6.2010 18:10 - sirien
neni náhodou Avatar v angličtině původně?
EDIT: aha, jo, Jakuba sem přehlíd.
8.6.2010 20:42 - Felouen
O.o Já jsem původně viděla poprvé Airbendera (název, tehdy jsem neměla chuť se na něj dívat) na jedné anime online stránce, tak jsem od té doby automaticky předpokládala že je to japonské anime které má ale hodně zvláštní vizuální stránku.

EDIT: Podivné ve smyslu že to není tradiční anime, ale že s tím experimentují až to vypadá strašně jinak, jako např. je třeba Blue Dragon který vypadá dost jinak než klasické anime (i když je hodně podobný graficky Dragon Quest postavám), a nebo třeba takové ty co kombinují 3-D grafiku.
8.6.2010 21:10 - sirien

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077543973922729 secREMOTE_IP: 44.222.175.73