Volná diskuze

Sparkle
6.2.2017 10:58
Jarní RPG Day Praha 2017
Setkání fanoušků RPG her. Budete si moci zahrát jednorázové dobrodružství pod vedením zkušených vypravěčů. Večer bude afterparty v blízké hospodě.

Datum: Sobota 25. 3. 2017

Začátek: 13:00

Místo konání: Tomovy hry (ex Mephit), Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov. www.tomovyhry.cz

Hospoda: od 19:00 http://www.utucnaku.cz/ rezervace na jméno "RPG"

Nabízené hry:

Night's Black Agents

"Byli jste jednotkou vojáků v Afgánistánu a poté námezdnými vojáky ve střední Americe. Jedna z vašich posledních operací byla zachránit unesené děvče, ale přišli jste příliš pozdě a ona byla zavražděna. Vůdcem únosců byl upír, kterého se vám podařilo zabít. Na čas jste se rozešli, aby jste se s tím vyrovnali. Po několika týdnech jste obdrželi zprávu od vašeho bývalé velitele, nadporučíka Kelvina: “Pomoc!”. Každý z vás nyní míří do města, aby jste společně odhalili, co se děje."

Hra o vyšetřování a odhalování záhad, postavy budou připravené, pravidla není nutné znát předem.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Hunter, Pavel M., Vladimír Č.

Cavemaster

Příběh z doby kamenné. Hra se vyhodnocuje pomocí kamínků místo kostek.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Klojstr +1, Legition, QAstral, Tarfill, Macintoush

Montsegur 1244

Vážná hra sledující příběhy pronásledovaných kacířů v roce 1244.
Tato hra se hraje bez GMa.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Jay, Morech, Mili P., Ivo D., Filip J., Vojtěch Š.

Star Wars ve Fate

Maximální počet hráčů: 5. Přihlášení: Elgard, Daniel M., Jiří M. +1, Ondřej D.

The Sprawl

Cyberpunk s pravidly na základě Apocalypse Engine.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Gurney, Tomislav, Michal O., Karel H.


Přihlášení, ale nevědí, co budou hrát:
18.3.2017 01:36 - Tomislav
Já bych taky přišel (mám čas) ale záleží na tom jestli bude ještě něco k hraní - všude plno - jinak bych dal nejradši sw fate...
18.3.2017 02:24 - Sparkle
captain66 píše:
Ok, tak muzu vest The Sprawl, pokud je stale zajem. Jde o cyberpunkovou mutaci Apocalypse enginu. Na nastudovani paranoiu se ted uplne necitim.


Tak jo, vypíšu to, budu ti ale zatím držet místo na NBA, abys o něj nepřišel, kdyby se tvoje grupa nesložila. Kolik je maximum hráčů?

Tomislav píše:
Já bych taky přišel (mám čas) ale záleží na tom jestli bude ještě něco k hraní - všude plno - jinak bych dal nejradši sw fate...


S velkou pravděpodobností se uvolní flek na Montsegur, potvrdím zítra
18.3.2017 09:55 - Tomislav
Montsegur a Cavemasters se mně hrát nechce :)Raději mě napiš ke captainovi a náhradníka na NBA a Star Wars.
18.3.2017 10:43 - captain66
4, v krajnim pripade snesu i 5.
18.3.2017 11:10 - Gurney
Já bych The Sprawl dal.
18.3.2017 12:20 - Sparkle
Tomislav píše:
Montsegur a Cavemasters se mně hrát nechce :)Raději mě napiš ke captainovi a náhradníka na NBA a Star Wars.


ok, a kdyby se Sprawl naplnil tak bys chtěl spíš tam nebo na uvolněné NBA místo po Kapitánovi?
18.3.2017 21:59 - Shako
NBA uvolním - nejspíš to nestíhám. Kdyby mi to náhodou vyšlo, tak si zahraju co bude volné.
18.3.2017 22:05 - Tomislav
Sparkle píše:
ok, a kdyby se Sprawl naplnil tak bys chtěl spíš tam nebo na uvolněné NBA místo po Kapitánovi?


Je mě to fuk - NBA nebo Sprawl zní oboje stejně cool...
20.3.2017 12:05 - Sparkle
Volná místa v tuto chvíli:

Night's Black Agents - 2 místa
The Sprawl - 1 místo
20.3.2017 12:54 - Sparkle
Na sobotu večer je od 19:00 rezervace U tučňáků (tam co vždycky) na jméno RPG. http://www.utucnaku.cz/
21.3.2017 22:02 - papající kuře
Ahoj, jak dlouho se tak nějak plánuje zůstat v té hospodě? Od 23:00 bych teoreticky něco měl, jestli to stíhám nebo ne, pokud se U tučňáka plánuje zůstat déle :)
Díky
21.3.2017 23:49 - Sparkle
papající kuře píše:
Ahoj, jak dlouho se tak nějak plánuje zůstat v té hospodě? Od 23:00 bych teoreticky něco měl, jestli to stíhám nebo ne, pokud se U tučňáka plánuje zůstat déle :)
Díky


Ahoj, zatím tam vždycky někdo vykysl minimálně do půlnoci :)
23.3.2017 07:46 - Sroty
Já se moc omlouvám, především Demonice, ale bohužel budu o víkendu muset mimo Prahu a stihl bych si přijít zahrát tak na 2-3 hodiny, takže raději přenechám místo někomu jinému.
24.3.2017 12:42 - Sparkle
Tomislav píše:
Je mě to fuk - NBA nebo Sprawl zní oboje stejně cool...


Můžu s tebou počítat že si teda zahraješ operativně buď Sprawl nebo NBA? Momentálně to totiž vypadá že Sprawl je full a na NBA jsou jen dva, tak aby se to rozložilo rovnoměrně.
24.3.2017 13:33 - captain66
Playbooky a obecne movy pro Sprawl.
25.3.2017 00:01 - Tomislav
Sparkle píše:
Můžu s tebou počítat že si teda zahraješ operativně buď Sprawl nebo NBA?


jup můžeš... v zásadě je mě to jedno- oboje vypadá fajn
25.3.2017 02:02 - Sparkle
Super!
25.3.2017 09:47 - Sparkle
Tak poslední volný flek buď na NBA nebo The Sprawl.
25.3.2017 12:25 - Meldin
Zkusim dorazit na NBA
25.3.2017 22:14 - Hunter
Dik vsem za super hrani NBA, zejmena Demonice za paradni, zabavne vedeni a schopnost prekricet tolik lidi v mistnosti :-)

A specialni diky Sparkle za umozneni takove akce, energii a vrelost perfektniho poradatele ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083856105804443 secREMOTE_IP: 3.94.102.228